پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سطل فانتزی قفلی پلاستیکی

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  80 لیتری
توضیحات  سطل ها انواع مختلف دارد سطل زباله، سطل نگهداری غذا و … که هر یک برای خود تنوع زیادی دارند بر اساس نیاز می توان سطل مورد نظر را تهیه کرد اما نمونه ای که امروز به شما پیشنهاد می کنیم سطل فانتزی شماره 4 می باشد که یک سطل بزرگ برای افرادی می باشد که قصد دارند برای نگهداری مواد غذایی خشک و یا تهیه کردن برخی از مواد مانند رب گوجه و … استفاده کنند، بسیار پر کاربرد می باشد.

نمونه پیشنهادی دارای رنگ های متنوعی می باشد اندازه ی که برای این نوع ظرف در نظر گرفته شده است 80 لیتری می باشد که می تواند در سایزهای مختلف دیگر نیز به فروش برسد این محصول به همراه محصولات دیگر که در بخش غیر حراجی قرار دارند به فروش عمده خواهد رسید.

اما شما اطمینان داشته باشید که مرکز پخش عمده پلاستیک  بلور مقدسی پور تمامی قیمت ها را به کمترین مقدار می رساند.

شماره تماس 09196632693 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.