پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سطل همه کاره پیلاپیلا پلاستیکی حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  16
رنگ  الوان
اندازه  متوسط
توضیحات  کاربرد محصول پیشنهادی امروز ما را خود تعیین کنید چرا که همانطور که نام آن مشخص است به عنوان سطل همه کاره شناخته شده است چرا که می توان از آن استفاده های فراوانی برد با داشتن درب باعث می شود بسیاری از حبوبات را در آن نگه داشت و یا در اتاق کودک برخی از وسایل او را در آن قرار دهید. ما تنها چند کاربرد به اختصار بیان می کنیم که شما می توانید بر اساس نیاز خود تهیه کنید.

این محصول که قیمت تنها 2000 تومان دارد دارای تنوع رنگی می باشد و درب بسیار شیکی دارد که گزینه های فروش بالا را برای آن پر می کند شما به عنوان خریدار عمده می توانید به راحتی این محصول را جز لیست خرید خود قرار دهید چرا که این اطمینان را می دهیم که جز پر فروش های مغازه ی شما خواهد بود.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.