پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سطل پدالی پلاستیکی معراج

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  سطل زباله در آشپزخانه، اتاق ها و سرویس بهداشتی استفاده می شود بنابراین علاوه بر هر خانه از این سطل ها در هر مرکزی و یا اداره ای قابل استفاده است که بسته نوع مکانی که استفاده می شود طرح های متنوعی وجود دارد.

برای مثال برای سرویس بهداشتی پدالی می تواند یک نمونه خوب باشد چرا که با دست ارتباط نداشته باشد و یا موارد دیگری که همه ی نمونه ها را در پخش پلاستیک مقدسی پور داریم و با قیمت بسیار مناسب عرضه می کنیم.

خرید این نوع محصول به همراهه سایر محصولات پلاستیکی خانگی در این مرکز امکان پذیر است که تنها کافی است با واحد فروش ارتباط برقرار کنید تا بتوانند نحوه خرید و قیمت هر محصول را در اختیار شما قرار دهند. همچنین با عضویت در کانال تلگرام ما به راحتی هر روز شاهد جدیدترین محصولات پلاستیکی و بلور باشید.

شماره تماس 09196632693 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.