پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سطل پلاستیکی آرزو ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  حراجی
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  سطل زباله در خانه و یا مرکزی اداری نیاز است اما زمانی که بخواهید سطل زباله را برای کاغذ ها در نظر بگیرید بهترین مدل آن بدون درب می باشد. همچنین با توجه به اینکه از هر محصولی برای بار اول استفاده می کنید می توانید برای نگه داری برخی مواد دیگری در خانه نیز کاربرد داشته باشد برای مثال می توانید جوراب و شارژر خود را در این سطل های بدون درب قرار دهید تا هم نظم داشته باشد و هم زیبایی را بیشتر کند.

نمونه پیشنهادی ما سطل پلاستیکی آرزو است یک سطل زباله با کیفیت اما با قیمت بسیار مناسب که باعث شده است در بخش پلاستیک های حراجی قرار دهیم.این نمونه محصول به همراه سایر محصولات که در بخش سطل زباله قرار دارند شما می توانید در کانال تلگرام ما محصولات را در اندازه واقعی ببینید چرا که در این سایت به علت محدودیت اندازه ها تغییر کرده اند.

شماره تماس 09196632693 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.