پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سطل پلاستیکی بدون مخزن هوم کت

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  سطل ها برای هر کاربردی تهیه شده اند نمونه های که برای آشپزخانه، داخل اتاق و سرویس بهداشتی استفاده می شوند را همه با انواع مدل های مختلف در این مرکز پخش وجود دارد.

اما نمونه معرفی شده در این بخش سطل پلاستیکی بدون مخزن می باشد که این نمونه هم کاربرد خاص خودش را دارد طرح بسیار جالب و زیبایی می باشد که برای زباله های کاغذ بسیار مفید می باشد. اما محصول معرفی شده از برند معروف هوم کت می باشد.

هوم کت تمامی محصولاتش بسیار جالب و مشتری پسند می باشد سرویس های جهیزیه و وسایل آشپزخانه در طرح های متنوع را نیز در این شرکت داریم که می توانید به راحتی با برقراری یک تماس در اختیار بگیرید به همین منظور تمامی محصولات موجود در این پخش را از کانال تلگرام ببینید و یا در این سایت دنبال کنید.

شماره تماس 09196632693 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.