پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سطل کاغذ پلاستیکی گلد حراجی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24 عدد
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  از این نوع سطل ها می توانید در بخش های مختلف خانه استفاده کنید به عنوان مثال در اتاق کودک برای اسباب بازی های کوچک، جوراب ها و یا در اتاق دیگر جای برای انواع لوازم های ریز و درست استفاده شود در کنار این که به عنوان سطل زباله خشک هم قابل استفاده است.
سطل های کاغذ با توجه به اینکه کاربرد فراوانی می توانند داشته باشند در تنوع بالای تولید شده اند مدل های مختلف از گرد، مستطیلی و یا طرح های مختلف که در اینجا یک نمونه را مشاهده می کنید سطل کاغذ گلد با سایز بزرگ به قیمت تنها 2000 تومان می رسد که رنگبندی های بسیار متنوع دارد به راحتی می توان هر رنگ دلخواه را تهیه کرد. نمونه های بیشتر طبق روال ما، در کانال تلگرام موجود است.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.