پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

سیخ کوبیده فلزی اعلا حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  فلزی
اندازه  متوسط
توضیحات  سیخ کوبیده در اندازه های مختلف وجود دارد و بسیار کاربردی در هر خانه ای می باشد همچنین سیخ جوجه نیز در این مرکز پخش وجود دارد که با قیمت 2000 تومان به فروش می رسد.

شما می توانید نمونه های زیادی از این محصولات فلزی را در پخش مقدسی پور بیابید و به راحتی با کمترین قیمت و به قیمت کارخانه تهیه کنید اما آشنایی با این محصولات کافی است عضو کانال تلگرام شوید تا هر روز شاهد نمونه محصولات جدید از جنس های پلاستیکی، فلزی، بلوری و … شوید و همچنین توضیح هر جنس را در سایت سیتی پلاستیک جستجو کنید تا اطلاعات کامل در اختیار داشته باشید و با آگهی اقدام به خرید کنید همچنین اطلاعات بیشتر از زمینه ی قیمت هر محصول، نحوه خرید و تحویل بار را واحد فروش در اختیار شما قرار می دهند.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.