پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

شکرپاش بلوری حصیری 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  32
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  به طور معمول یکی از بخش های خانه که بیشترین وسایل را در خود دارد آشپزخانه می باشد هر مواد غذایی نیاز به یک وسیله مناسب جهت نگهداری دارد برای مثال شکر را باید داخل ظرف مناسبی قرار دهید تا استفاده از آن آسان باشد.

برای همین شکرپاش را به شما معرفی می کنیم برندها و جنس های مختلفی برای تولید شکرپاش استفاده شده است نمونه ای که اینجا می بینید شکرپاش بلوری طرح حصیری می باشد اندازه ی مناسبی داشته و به راحتی با نگه داشتن درب آن باز شده و می توانید شکر را داخل چای و یا هر غذای دیگری استفاده کنید. نمونه زیبایی این مدل موجب می شود به راحتی بر سر سفره پذیرایی خود هم قرار دهید.

برای مشاهده نمونه های مشابه که بتوانید یک سرویس کامل داشته باشید می توانید عضو کانال تلگرام شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.