پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

شکلات خوری بلوری ارکیده 5000 فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  از محصولات بلوری در تعداد بسیار بالا در پخش بلور مقدسی پور می توانید بیابید که نمونه های بسیار با کیفیت، طرح های متنوع و مدل های زیبایی بوده و از طرفی قیمت فوق العاده ارزانی هم دارد. یک نمونه از چند صد نمونه محصولات بلوری را در این قسمت به شما معرفی می کنیم و آن شکلات خوری ارکیده است داری درب هم می باشد می توان به عنوان جای انواع شکلات، آجیل، خرما و … استفاده کرد نحوه ی استفاده بر اساس سلیقه یک بانو می تواند متفاوت باشد.
در کنار توضیحاتی که ارائه کردیم این شکلات خوری در بخش محصولات 5000 فروش قرار دارد می تواند به عنوان جایزه در مراسمی، کادوئی و … نیز استفاده شود. خرید این محصول را به شما خریدار عمده پیشنهاد می کنیم چرا که پرفروش خواهد بود و به راحتی می توانید به فروش بالا برسانید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.