پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

صافی چای استیل دسته دار 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  استیل
اندازه  کوچک
توضیحات  برای صاف کردن چای از تفاله ها، آب میوه و … نیاز به وسیله ی مناسب است این نوع صافی می تواند در بخش های مختلف استفاده شود. برخی افراد از قوری و کتری برای چای استفاده می کنند که برای جلوگیری از ریختن تفاله چای در استکان ترجیح می دهند از صافی استفاده کنند بنابراین این نوع صافی بسیار مناسب خواهد بود اما با توجه به اندازه ای که دارد برای صاف کردن آب میوه های طبیعی که خودتان تهیه می کنید می تواند استفاده شود. این نوع صافی دسته دار بوده و در اندازه 7 سانتی متر موجود است.
با توجه به اینکه در هر خانه ای به آن نیاز است بنابراین جر پر فروش ها خواهد بود. ممکن است عده ای از چای ساز به طور کلی استفاده کنند و نیاز به این نوع صافی برای چای نداشته باشند اما کاربرد دیگری که بیان شد را حتما نیازمند می شوند.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.