پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

طی نخی دسته فلزی پخش لوکس مقدسی پور

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  سفید
اندازه  بزرگ
توضیحات  در صورتی که بخواهید سرامیک یک دفتر کار، سالن مدرسه، مراکز همایش و … را تمیز کنید بهترین گزینه این نوع طی های نخی می باشد به راحتی با نم کردن این طی می توان هر نوع سرامیک را به صورت کامل تمیز کرد. همچنین به راحتی قابل شستشو می باشد.

طی نخی می تواند انواع مختلف داشته باشد که در اینجا با دسته ی فلزی و پایه پلاستیکی را مشاهده می کنید این نوع محصول در بخش لوکس فروش قرار دارد که برای استعلام قیمت نیاز است با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید.

طی نخی را می توانید از پخش بزرگ مقدسی پور بخواهید که علاوه بر محصولات حراجی 2000 و 5000 فروش، محصولات لوکس هم به فروش عمده می رساند. جهت آشنایی کامل با این مجموعه کافی است در همین سایت وارد منوی درباره ما، شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.