پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

عرضه عمده قوری استیل پدیده کارتنی

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  12 عدد
رنگ  استیل
اندازه کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  در بخش لوازم استیل از انواع وسایل مورد نیاز یک آشپزخانه، قوری های استیل نیز نقش خوبی دارند از این نوع قوری ها به دلیل نشکن بودن علاوه بر خانه می توان در دفاتر کار، مسافرت ها و … استفاده کرد. انواع مختلفی از قوری و کتری های استیل داریم که بخش های دیگر این سایت را دنبال کنید تا با همه ی مجموعه وسایل آشنا شوید. در اینجا قوری پدیده را مشاهده می کنید که سایز مختلفی دارد و بر همان اساس قیمت نیز متفاوت می باشد این نوع قوری ها در کارتن زیبا بسته بندی شده است.
برای دریافت این نوع محصولات و همچنین نمونه های مشابه از لوازم استیل می توانید به پخش مقدسی پور مراجعه کنید که عرضه کننده عمده انواع وسایل استیل آشپزخانه و خانه را بر عهده دارد.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.