پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروشگاه اینترنتی محصولات پلاستیکی یزد گل


فعالیت های تولیدی یزدگل در زمینه محصولات پلاستیکی و ملامین می باشد که هر دو گزینه می تواند از ظروف پرکاربرد قابل استفاده خانگی باشد. شهر یزد یکی از شهرهای صنعتی کشور می باشد که دارای زمینه های تولیدی مختلفی می باشد و از جمله آن ها تولید ظروف و لوازم یزدگل می باشد. فروش این محصولات مهم است که مرکز پخش عمده پلاستیک مقدسی پور با کادر مجرب در زمینه ی فروش به طرق مختلف موفق بوده و کارخانه های بسیاری همکاری خود را با این مرکز آغاز کرده اند.
داشتن تیم مجرب و تلاش همیشگی در سه شیفت شبانه روزی از جمله اصلی ترین دلایل برای کمک به پیشرفت و سازندگی شرکت یزدگل می باشد که ابتدای فعالیت های تولیدی خود را با ظروف ملامین آغاز نموده است. یزدگل از طریق این مرکز فروش محصولات خود را آغاز کرده و توانسته است بازار زیادی را از آن خود کند. قیمت مناسب و کیفیت بالای این محصولات دلیلی بر ارتباط بیشتر ما با برخی کارخانه ها می باشد.2 پاسخ به “فروشگاه اینترنتی محصولات پلاستیکی یزد گل”

  1. محسن گفت:

    سلام خسته نباشید . لطفا آدرس نمایندگی آن شرکت در اصفهان ارسال نمایید
    سپاس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.