پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش اینترنتی چاقو تیزکن فلزی حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  فلزی
اندازه  متوسط
توضیحات  به طور معمول هر نوع کارد و یا چاقویی داشته باشید با استفاده زیاد از تیزی آن کم خواهد شد چه کاردهای قوی باشند که برخی از مواد غذایی موجب کاستن تیزی آن خواهد شد و یا کاردهای معمولی نیز فرقی نمی کند به همین منظور بانوان با سلیقه حتما یک نمونه از چاقو تیز کن را در خانه ی خود دارند تا بتوانند در هر زمانی که نیاز است انواع چاقو و یا کارد را تیز کنند.

در پخش مقدسی پور نمونه های بسیار زیادی در جنس های مختلف از چاقو تیز کن وجود دارد چاقو تیز کن با دسته پلاستیکی و سرامیکی و … همه را می توانید در همین بخش از سایت و یا در کانال تلگرام ما مشاهده کنید.

با توجه به گستردگی فروش پخش مقدسی پور در این سایت شما می توانید فروش اینترنتی را هم تجربه کنید و لیست خرید خود را به واحد فروش ارسال کنید تا راهنمایی های لازم جهت تحویل بار را در اختیار شما قرار دهند.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.