پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش بطری بلوری سارینا درب استیل

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  16 عدد
رنگ  بلوری
اندازه  بزرگ
توضیحات  برای آب و یا نوشیدنی دیگری که قصد دارید داخل یخچال قرار دهید این نمونه بطری ها بسیار مفید می باشد چرا که به راحتی در گوشه در یخچال قرار می گیرد و فضای زیادی را اشغال نمی کند و همچنین می توان از آن به عنوان ظرفی پذیرایی در سر سفره ها هم استفاده کرد. بطری بلوری سارینا را می توانید از پخش مقدسی پور تهیه کنید. فروش عمده این محصول و سایر محصولات بلوری در این مجموعه با قیمت بسیار مناسب انجام می گیرد.
بطری بلوری سارینا به دو صورت درب استیل و درب پلاستیکی تولید شده است که بر اساس نیاز می توانید هر یک را تهیه کنید و قیمت های ارزانی نیز دارد. در بخش دیگر نمونه با درب پلاستیکی را می توانید مشاهده کنید همچنین سایر وسایل بلوری در همین سایت موجود است.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.