پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش حراجی جا دارویی پلاستیکی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  30 عدد
رنگ  سفید
اندازه  متوسط
توضیحات  جهت نظم بخشیدن به خانه نیاز به برخی از وسایل مناسب می باشد مانند این جا دارویی که در تصویر مشاهده می کنید داری درب محکم که به راحتی قفل می شود و دسته که می توان آن را جابجا کرد این نوع محصول را می توانید در اتاق و یا حتی آشپزخانه هم قرار دارد. حجم زیادی از قرص ها را هم در خود جای می دهد.
یک محصول کاربردی می باشد که موجب می شود هم به دارو ها دسترسی سریعتر داشته باشید و هم بتوانید نظمی به آن ها دهید. فروش این محصول کاربردی در پخش مقدسی پور انجام می شود که به صورت عمده به سراسر کشور عرضه می شود. شما می توانید انواع مختلف از محصولات کاربردی مناسب خانه و آشپزخانه را در همین سایت و یا در کانال تلگرام ما بیابید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.