پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش حراجی درب بازکن استیل چینی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  12
رنگ  استیل
اندازه  کوچک
توضیحات  برای باز کردن در برخی از نوشابه و قوطی های فلزی نیاز به درب باز کن است که برای استفاده انواع مختلفی درب باز کن وجود دارد این نوع درب باز کن را که مشاهده می کنید درب باز کن استیل است که به صورت دوکاره استفاده می شود.
این نوع درب باز کن جز محصولات چینی است و با قیمت 2000 به فروش می رسد. با توجه به درخواست مشتریان برخی از محصولات چینی را وارد کرده ایم که با قیمت مناسب به فروش عمده خواهد رسید. شما می توانید با جستجوی نام چینی در همین سایت و یا در کانال تلگرام ما به راحتی کل محصولات چینی را مشاهده کنید که از انواع وسایل مورد نیاز یک خانه و آشپزخانه خواهد بود. آدرس کانال تلگرام ما در زیر همین نوشته قرار دارد که کافی است عبارت مورد نظر را کیک کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.