پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش سطل کاغذ پلاستیکی گلدار چینی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  از این نوع سطل های کاغذ می توان استفاده های فراوانی برد از جمله در اتاق می توان جوراب ها را در آن قرار دارد در اتاق کودک، وسایل و اسباب بازی ها، در آشپزخانه هم می توان انواع قالب ها، قرص و … را در آن قرار دارد به خاطر زیبایی که دارد در هر جای خانه قابل استفاده است.

سطل های کاغذ نمونه های مختلفی دارند طرح و مدل های بسیار زیبا که همه را می توانید از پخش مقدسی پور بخواهید. سطل کاغذ پلاستیکی گلدار یک نمونه از ده ها نمونه می باشد که برخی از کاربردهای آن را در قسمت بالا معرفی کرده ایم. این نوع سطل کاغذ طرح زیبایی دارد به شکل استوانه ای و از نمونه محصولات چینی است. فروش عمده ی این محصول که در بخش حراجی 2000 فروش نیز قرار دارد در پخش بزرگ مقدسی پور صورت می گیرد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.