پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش عمده انواع رو سینکی و آبگیر حوله ای

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  یک پیشنهاد فوق العاده برای همه بانوان خوش سلیقه می تواند آبگیر و یا رو سینکی باشد. این محصول باعث می شود تا ظرف ها سریعتر خشک شود و همچنین سینک شما همیش تمیز بماند. انواع مختلف و جنس های متنوعی وجود دارد.

این نمونه محصول آبگیر حوله ای بسیار با کیفیت بوده و باعث می شود تا سریعتر ظرف ها خشک شود همچنین شما می توانید برای همیشه بر روی کابینت خود قرار دهید و به عنوان رو کابینتی هم استفاده شود که بسیاری از بانوان خوش سلیقه اینگونه استفاده می کنند.

اما طرح های بسیار متنوع دیگر را می توانید در کانال تلگرام مشاهده کنید که به صورت تکی و در اندازه واقعی موجود است. در صورتی که از قیمت آن اطلاعی می خواهید کافی استا با کارشناس فروش ارتباط برقرار کنید تا قیمت عمده را در اختیار شما قرار دهد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.