پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش عمده فایل پلاستیکی اداری طرح چوب

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  1
رنگ  چوب
اندازه  2-3-4-5 طبقه
توضیحات  همانطور که در بخش های دیگر استفاده و کاربردهای فراوان انواع فایل ها را بیان کرده ایم در اینجا نیز یک نمونه دیگر را به شما معرفی می کنیم که بیشتر برای دفاتر کاری استفاده می شود. نام ان فایل اداری است که برخی ترجیح می دهند از این نوع فایل در خانه استفاده کنند و طرح های گل رو … را برای اتاق کودک استفاده کنند.

این نوع فایل پلاستیکی اداری که فروش عمده ی آن در پخش مقدسی پور صورت می گیرد با طرح چوب و بسیار زیباست که بنا بر استفاده می توان از 2 تا 5 طبقه را انتخاب کرد. نمونه های بیشتر از انواع فایل ها را می توانید در بخش های دیگر سایت مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.