پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش عمده کلمن پلاستیکی 6 لیتری کیش

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  8
رنگ  الوان
اندازه  6 لیتری
توضیحات  اگر اهل مسافرت و یا پیک نیک باشید کلمن حتما استفاده می شود تا بتوانید غذا را خنک و سالم نگه داشته باشید. کلمن های پلاستیکی در تنوع بالایی موجود است. کلمن پلاستیکی کیش که در این تصویر مشاهده می کنید در حجم 6 لیتری است که فروش عمده آن در پخش مقدسی پور امکانپذیر است.

این نوع کلمن دارای پایه است تا به راحتی بتوانید آب و یا هر نوشیدنی را با باز کردن شیر آن، به داخل لیوان و … بریزید. دارای دسته برای بلند کردن نیز می باشد. نمونه های دیگر که در حجم های 10، 20، 46 و … می باشد همه در این مرکز فروش موجود است که به همراه قیمت و اندازه واقعی می توانید در کانال تلگرام شرکت مشاهده کنید. برای سفارش نیز کافی است نام آن را به همراه تعداد به یکی از کارشناسان فروش ارسال کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.