پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش عمده گوشتکوب آلومینیومی حراجی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  آلومینیومی
اندازه  بزرگ
توضیحات  برای کوبیدن انواع غذاها مانند سیب زمینی و حبوبات پخته، گوشت و … نیاز به ابزار مناسبی است که یکی از متداول ترین آن ها گوشتکوب آلومینیونی می باشد که به صورت دستی است و به راحتی در هر خانه ای می تواند به تعداد بالا موجود باشد.

در برخی از موارد مانند زمان سرو آبگوشت این نوع گوشتکوب ها بسیار استفاده می شود در هر خانه، دیزی خوری یا رستوارن های سنتی از آن استفاده می شود اما جنس های مختلف وجود دارد جنس های کریستال، فلزی، چوبی، آلومینیومی که همه با قیمت بسیار مناسب در پخش مقدسی پور به فروش عمده می رسد.

حراجی این محصول و سایر محصولات مناسب آشپزخانه در پخش مقدسی پور است و شما می توانید از طریق کانال تلگرام همه ی نمونه اجناس را که حدود 4 هزار قلم می باشد مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.