پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش فله نیم لیوان بلوری سپیده

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  72
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  تعداد لیوان های بلوری بسیار زیاد است کارخانه بلور کاوه در این زمینه تعداد زیادی از لیوان ها با طرح های مختلف از دسته دار و بدون دسته، نیم لیوان و فنجان ها، طرح دار و ساده و … را تولید کرده است که نام های مختلفی دارد برخی از این لیوان ها به صورت کارتن و برخی شیرینگ شده و برخی دیگر نیز فله ای به فروش می رسد. در اینجا یک نیم لیوان با نام سپیدار می بینید که ساده است و به صورت فله می باشد اما برای خرید این نوع محصول نیاز است تا حداقل 72 عدد که در هر کارتن است را سفارش دهید.
فروش عمده ی این محصول در بخش حراجی 5000 فروش قرار می گیرد شما می توانید نیم لیوان بلوری سپیده را از پخش مقدسی پور بخواهید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.