پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش مستقیم لیوان بلوری ساکورا فونیکس کادوئی

 

قیمت  لوکس
تعداد در بسته  6 دست
رنگ  سفید
اندازه  متوسط
توضیحات  فونیکس یک مدل معروف از برند ساکورا است. طرح زیبایی بر روی محصولات آن حک شده و یک سرویس کاملی از آن موجود است که در اینجا لیوان بلوری فونیکس را مشاهده می کنید. این نوع لیوان با کد 360 شناخته شده است که می توان با پارچ آن ست کرد و یک سرویس کامل داشت. به صورت 6 عددی به فروش می رسد که در هر کارتن 6 دست از آن موجود است. یک محصول کادوئی است که به راحتی می توانید به عنوان هدیه از آن استفاده کنید.
در پخش بلور مقدسی پور تعداد زیادی از محصولات بلوری به عنوان یک محصول کادوئی شناخته شده اند که با یک قیمت بسیار کم به راحتی می توان یک هدیه ی بسیار شیک و مجلسی را خریداری کرد. برای مشاهده ی سایر نمونه های کادوئی کافی است در کانال تلگرام برند های فونیکس، ساکورا، می جی و یا عبارت کادوئی را جستجو کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.