پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فروش کاسه بلوری هدیه کادویی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  10 دست
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  این نوع کاسه ها استفاده های متفاوت می تواند داشته باشد می توانید به عنوان ظرف آجیل خوری، ماست خوری، جای برای انواع ترشی و … نیز استفاده کرد هچنین می تواند با خلاقیتی به عنوان هفت سین آن را طراحی کرد. ظرف بلوری در انواع مختلف ی طراحی و تولید شده است در اینجا یک نمونه را مشاهده می کنید که به صورت 8 ضلعی است این کاسه بلوری با نام هدیه و مناسب برای کادو می باشد در کارتن های 6 عددی بسته بندی شده است و حداقل خرید برای شما خریدار عمده 10 کارتن 6 عددی می باشد.
فروش عمده این نوع محصول و سایر محصولات بلوری در پخش مقدسی پور صورت می گیرد شما می توانید نمونه های بیشتر را در کانال تلگرام مشاهده کرده و در صورت نیاز سفارش دهید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.