پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فنجان بلوری رها حراجی ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  برای چای و یا شربت نیاز به فنجان های مناسب می باشد در یک خانواده کوچک یا بزرگ که باشید و یا بخواهید از مهمان پذیرایی کنید داشتن فنجان یک نیاز ضروری می باشد اما برخی از بانوان با سلیقه های که دارند سعی می کنند در خرید خود دقت داشته باشند که ما فنجان رها را به خوش سلیقه ها پیشنهاد می کنیم.

این نوع فنجان با داشتن دسته برای یک پذیرایی نیز مناسب می باشد همچنین با توجه به خریدی که از این محصول انجام می شود به عنوان یک هدیه ی مناسب برای برخی از مراکزها پیشنهاد می شود چرا که هم بسیار زیبا می باشد و هم قیمت بسیار مناسبی دارد و به راحتی می توان در تعداد بالا خرید کرد.

اما شما به عنوان خریدار عمده کافی است با واحد فروش ارتباط بگیرید تا از قیمت عمده ی آن باخبر شوید چرا که قیمتی که به شما اعلام می شود کمتر خواهد بود.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.