پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فنجان بلوری ستاره حراجی ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  پیشنهاد امروز ما یک محصول زیبا و کاربردی می باشد شما حتما برای پذیرایی نیاز به فنجان دارید می توانید از این فنجان در پذیرایی چای و شربت استفاده کنید به علت شیک بودن به راحتی می توان مجالس رسمی را هم اداره کرد برای مثال در دفاتر و مرکز هم می توان برای پذیرایی از این نوع فنجان که به نام فنجان ستاره است استفاده کرد.

با قیمت مناسبی که دارد برخی از مراکز و مدارس برای هدیه و جایزه دادن این نوع محصول را سفارش می دهند و تا به امروز مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است اما برای خرید عمده ی این محصول که قیمت کمتر از 5000 تومان را دارد باید با واحد فروش ارتباط برقرار کنید. همچنین اندازه واقعی این محصول و محصولات مشابه دیگر را در کانال تلگرام ما دنبال کنید. امروز را از دست ندهید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.