پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

فنجان بلوری موج حراجی ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  6 تایی
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  با توجه به صحبتی که بسیاری از مشتریان ما داشته اند تفاوت محصولات خارجی و ایرانی بسیار کم شده است و با مقایسه طرح و مدل ها و همچنین قیمت ها متوجه می شویم که جنس ایرانی علاوه بر اینکه حمایت از تولید ملی می شود قیمت بسیار مناسب دارد.

با این توضیحات می خواهیم محصول بلوری را به شما معرفی کنیم که نمونه خارجی آن را با قیمت بسیار زیادی وجود دارد اما محصول ایرانی که در همان طرح و مدل خارجی می باشد قیمت خیلی کمتری دارد فنجان موج یک محصول بلوری و کادویی و بسیار زیبا که طرفدارای خود را دارد در بسته های 6 تایی تنها 5000 تومان می باشد که پر فروش نیز است.

شما می توانید نمونه های بلوری دیگری را با قیمت بسیار در کانال تلگرام مشاهده کنید و لیست خرید خود را تهیه کنید و مطمئن باشید که به سرعت به فروش می رود.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.