پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

قلک فلزی قفل دار حراجی 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  یک محصولی کادوئی و فانتزی که قابل استفاده هم می باشد. این نوع محصول را که در تصویر مشاهده می کنید می تواند به عنوان یک هدیه مناسب برای همه ی کودکان و یا جایزه برای آن ها باشد. قلک با طرح قلب که قابل استفاده برای وسایل دیگر می باشد دارای قفل بوده و نیاز به شکستن آن نیست و بارها می توان از آن استفاده کرد.

از طرفی با هدیه دادن این محصول می توان کودکان را به پس انداز کردن تشویق کرد. مدل قلبی و طرح های که بر روی آن حک شده است یک امتیاز برای جذب همه می باشد. این نوع محصول را به مدارس و مهدکودک ها جهت جایزه دادن پیشنهاد می کنیم. قیمت بسیار مناسبی دارد و می تواند محصول پر فروش برای شما خریدار عمده باشد. از تجربه ما در فروش محصولات استفاده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.