پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

قندان بلوری خورشیدی فروش عمده

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  18 عدد
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  برای قندان ها در مصرف های متنوع نمونه های از جنس بلوری، پلاستیکی، چوبی و … در نظر گرفته شده است که همه ی نمونه ها را در پخش مقدسی پور داریم. قندان بلوری طرح خورشیدی بسیار زیباست با درب و پایه زیبا به همراه کارتن شیک که بسیار مناسب برای کادو و جایزه می باشد. به طور معمول برای هدیه دادن از قندان های بلوری استفاده می کنند. این نوع قندان ها را هم می توان به هر تعداد دلخواه تهیه کرد. قیمت فوق العاده ارزانی دارد که حتما مشتری های خاص خود را خواهد داشت.
فروش عمده این محصول که در بخش حراجی قرار دارد بر عهده پخش مقدسی پور است که از تهران به صورت مستقیم به سراسر کشور ارسال می شود. جهت آشنایی با این مجموعه، سایت را مطالعه کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.