پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

قیمت بلور لیوان المپیک کادویی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  6 دست
رنگ  بلوری
اندازه  سایز 1
توضیحات  یک نوع دیگر از لیوان های بلند همین نوع می باشد که در تصویر می بینید. لیوان بلوری با نام المپیک از برند بلور کاو که بسیار زیبا می باشد. از این لیوان برای هر نوشیدنی می توان استفاده کرد و یک پذیرایی بسیار شیکی داشت. دارای کارتن های زیبا به تعداد 6 عدد در هر کدام می باشد که می توانیم به عنوان کادو و جایزه به شما پیشنهاد دهیم از آن استفاده کنید چرا که قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد در بخش حراجی 5000 فروش قرار دارد در کنار کیفیت بالا، زیبایی و … قیمت آن بسیار ارزان می باشد.

طرح زیبا، بسته بندی شیک، تنوع بالا، قیمت مناسب و … همه جز امتیازهای این محصولات بلوری می باشد که همه را به صورت کامل در پخش مقدسی پور عرضه می کنیم.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.