پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

قیمت لوکس جارو خاک انداز پلاستیکی کامل

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  12-16 عدد
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  برای جارو کردن داخل خانه در بخش های که سرامیکی می باشد مانند بخشی از اتاق ها و یا آشپزخانه، جارو کردن در محیط اداری مانند مدارس و یا دفاتر کار نیاز به یک وسیله ی مناسب می باشد چرا که جارو برقی در این موارد کاربردی ندارد ویکی از بهترین گزینه این نوع جارو ها می باشد. جارو به همراه خاک انداز ایستاده که بسیار بزرگ می باشد و می توان به راحتی در حالت ایستاده از جارو استفاده کرد همچنین به همراه خود خاک انداز هم دارد.

این محصول در دو نوع بزرگ و کوچک موجود است که برای استفاده های متفاوت می توان هر یک را تهیه کرد و از برند کامل پلاستیک می باشد و در بخش لوکس فروش قرار دارد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.