پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

قیمت لوکس جا نخ سوزن پلاستیکی لاولی

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  اگر بخواهید در خانه ی خود برای کمدها نظمی برقرار کنید حتما به دنبال وسایل و ابزارهای مناسب خواهید بود. محصولاتی مانند نخ، سوزن، قیچی و … برای خیاطی که در تعداد زیادی هم در هر خانه ای وجود دارد نیاز به وسیله است که همه را به صورت منظم در یکجا نگه داری کند. جای نخ و سوزن لاولی یک محصول پرکاربرد در خانه ای می باشد محصولی که جای برای هر تعداد نخ و سوزی دارد به راحتی می تواند قابل حمل باشد دارای دسته و درب محکم و قفلی است. از برند لاولی است که به همراه خود رنگبندی بسیار متنوع و زیبایی دارد.
این محصول در بخش حراجی قرار ندارد برای همین برای اطلاع از قیمت نیاز است تا با کارشناس فروش ارتباط برقرار کنید شماره های تماس و آدرس به صورت کامل در کانال تلگرام موجود است.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.