پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

لیوان بدون دسته بلوری گلرخ کادویی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  6 دست
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک
توضیحات  یکی دیگر از لیوان ها که می توان از آن برای هر نوشیدنی داغ یا سردی استفاده کرد لیوان بلوری گلرخ می باشد این نوع لیوان بدون دسته است از محصولات بلور کاوه می باشد و در بخش محصولات حراجی قرار دارد. شما برای مشاهده ی همه ی محصولات بلوری کافی است از منوی بالای همین صفحه وارد بخش محصولات بلوری شده و همه ی نمونه ها از ظرف های شیک، لیوان و فنجان ها و … را که می تواند برند مختلفی داشته باشد به همراه قیمت مشاهده کنید و در صورت تمایل به لیست خرید خود اضافه کنید.

برای این نوع لیوان و یا فنجان ها دو نوع دسته دار و بدون دسته در نظر گرفته شده است که برخی از برندها هر دو مورد را بر اساس سلیقه های مختلف، تولید کرده اند.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.