پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

لیوان دسته دار بلوری کاسپین کادویی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  6 دست
رنگ  سفید
اندازه  بزرگ
توضیحات  لیوان های بلوری برای چای و شربت استفاده می شود. لیوان های دسته دار به عنوان یک فنجان بسیار شیک می باشد که برای پذیرای ی و مجالس قابل استفاده است. لیوان دسته دار بلوری کاسپین به صورت کارتن های 6 عددی است که در دست های 6 تایی به فروش عمده می رسد.

لیوان دسته دار که در تصویر مشاهده می کنید یکی از محصولات بلوری زیباست برای داشتن این محصول و محصولات بلوری مشابه می توانید به بخش بالای همین صفحه و بخش محصولات بلوری مراجعه کنید و یا به راحتی با یک جستجوی ساده از داخل کانال تلگرام نمونه های بیشتر را با اندازه واقعی ببینید. برای خرید عمده ی هر محصول نیاز است تا به تعداد حداقلی که در متن ها نوشته شده است را در نظر بگیرید و برای کارشناس فروش ارسال کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.