پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

مکنده پلاستیکی آکاردونی طاها حراجی

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  مشکی-سفید
اندازه  بزرگ
توضیحات  اگر آب در سینک ظرف شویی، سرویس بهداشتی و … گیر کرده باشد این نوع مکنده ها می تواند بهترین گزینه راه نجات باشد. مکنده آکاردونی به صورت پلاستیکی کششی است که به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد در هر خانه، مدرسه، محل کار و … نیاز است تا یک نمونه از آن را داشته باشیم. مکنده آکاردونی طاها در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد.
برای خرید این محصول و سایر محصولات دیگر نیاز است تا نام آن ها را به همراه تعداد مورد نیاز که حداقل آن 24 می باشد و در کارتن های 24تایی به فروش می رسد، در لیست خرید خود اضافه کرده و برای کارشناسان فروش ارسال کنید تا باقی مراحل خرید از جمله قیمت هر محصول، نحوه خرید، نحوه تحویل بار و … را راهنمایی کنند.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.