پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

نمایندگی تولید و فروش عمده پلاستیک زباله

استفاده از پلاستیک های زباله تنها در منازل دارای کاربرد نمی باشد بلکه در مناطق و مکان های مختلفی می توان از آن استفاده نمود و دارای کاربرد گسترده ای می باشد که در جهت عرضه آن بهترین فرصت را برای فروش با ارزان ترین قیمت ایجاد نموده ایم. این پلاستیک ها در رنگ های مختلف می باشد که می توانید اندازه های مختلف را سفارش دهید.
از این فرصت در جهت تامین انواع مختلفی از کیسه های زباله با سایزها و کیفیت های مختلف می توانید استفاده نمایید و درخواست های خود را ضمن تماس با ما و کسب اطلاع از قیمت ها می توانید به ما اعلام نمایید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.