پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

نمایندگی تولید کننده ظروف پلاستیکی خانگی و تجاری

ظروف پلاستیکی یکی از نمونه وسایلی می باشد که بسیار مهم بوده برای همین برای نوعروسان در تهیه جهیزیه در اولویت اول قرار دارد چرا که تعداد این وسایل نیز بسیار زیاد می باشد اما غیر از مصرف خانگی این ظروف پلاستیکی مصرف های تجاری نیز دارد برای مثال در کارخانه های تولید لبنیات از این وسایل می توانند برای نگه داری ماست، پنیر و … استفاده کنند.

همچنین استفاده از وسایل پلاستیکی در مراکز آموزشی، مهدکودک ها و … بسیار کاربردی می باشد و این موارد به عنوان خریدهای عمده ی این شرکت می باشند در کنار فروش به صورت جزئی، فروش عمده را برای همه ی خریداران در سراسر کشور داریم.

بنابراین ما این آمادگی را داریم که ظروف پلاستیکی را در تعداد بالا تهیه کرده و در اختیار مشتریان عمده ی خود قرار دهیم در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه خرید، قیمت ها و … دارید واحد فروش آماده پاسخگویی به شما می باشند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.