پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

نمایندگی فروش انواع ظروف پلاستیکی چینی

با توجه به فعالیت در بخش واردات و صادارت، توانسته ایم انواع محصولات پلاستیکی چینی را برای فروش وارد ایران کنیم محصولاتی که آزمایش خود را از نظر کیفیت و همچنین قیمت پس داده اند و مشتریان خاص خود را دارند. برای این محصولات بهترین قیمت را در نظر گرفته ایم تا انواع ظروف پلاستیکی داخلی و وارداتی را به متقاضیان و مشتریان خود عرضه نماییم و در این خصوص با تلاش در جهت ارتباط مستقیم با تولید کنندگان توانسته ایم با ارزان ترین قیمت این محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.
در نتیجه یک تماس تلفنی امکان کسب اطلاعات لازم از قیمت ها و شرایط خرید وجود دارد و کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخ گویی به سوالات شما و همچنین دریافت سفارشات را دارا می باشند که از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید برای این امر اقدام نمایید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.