پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

نمایندگی محصولات آریا پلاستیک در غرب کشور

انواع کیسه های پلاستیکی، کیسه های زباله، نایلون های یکبار مصرف، سفره های پلاستیکی از طریق این مرکز آماده فروش عمده به متقاضیان در سراسر کشور می باشد که فرصت مناسبی در جهت خرید ارزان آن برای متقاضیان وجود دارد. در این مرکز برندهای مختلفی همکاری دارند و نمایندگی فروش سراسری را نیز در اختیار داریم بنابراین شما هم به عنوان یک فروشنده در شهر خود می توانید نمایندگی انوع برندها را از ما بخواهید.
فرصت را از دست ندهید تا بتوانید بهترین خرید را با ما تجربه نمایید و همواره در تلاش برای ارسال سریع سفارشات دریافتی هستیم که در صورت تمایل می توانید اقدام به تماس با ما برای اعلام سفارشات جدید نمایید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.