پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

نیم لیوان بلوری سیب حراجی ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  6 تایی
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  لیوان جز وسایلی می باشد که در هر خانه ای به آن نیاز می باشد و تعداد متنوعی از آن در هر خانه استفاده می شود اما در بسیاری از محل کارها نیز که آشپزخانه دارد به همراه خود نیاز به برخی از محصولات می باشد که یکی از پرکاربردها لیوان بلوری می باشد این نوع لیوان برای چای بسیار مناسب می باشد.

اما لیوان بلوری سیب در کارتن های 6 تایی با قیمت 5000 تومان به فروش می رسد که جز پرفروش ها در بخش هدیه می باشد به عبارتی برخی از محصولات بلوری این مرکز پخش را برای هدیه دادن خریداری می کنند چرا که هم محصولاتی زیبا و پر کاربرد می باشد و هم قیمت مناسب دارد. اما شما به عنوان نماینده ی فروش ما برای خرید این محصول به صورت عمده و با قیمت کمتر می توانید با کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.