پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پارچ چفتی گلدار مارال حراجی

 

قیمت  حراجی
تعداد در بسته  16
رنگ  الولن
اندازه  متوسط
توضیحات  پارچ در هر یخچالی نیاز می باشد اما پارچ ها می تواند متفاوت باشد نمونه ای که در تصویر می بینید یکی از بهترین گزینه برای یخچال های می باشد که میخواهد به صورت مرتب شده قرار گیرد. همچنین به علت نوع شکلی که دارد در درب کناری یخچال هم قابل جایگری است.

طرح چفتی یکی از زیباترین ها در بخش پارچ می باشد که نمونه معرفی شده از نوع گلدار و از برند مارال می باشد. طرح بسیار زیبای این نوع پارچ ها طرفدار زیادی دارد و فروش آن نیز به نسبت بالا می باشد با توجه به محدودیت قرار دادن عکس در سایت ممکن است جنس معرفی شده را در اندازه واقعی نبینید به همین منظور می توانید از کانال تلگرام استفاده کنید تا نمونه های بیشتر به همراه عکس واقعی آن را مشاهده کنید.

آدرس کانال تلگرام را می توانید از صفحه ی اصلی این سایت دریافت کنید.

شماره تماس 09196632693 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.