پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش انواع بانکه بلوری ستاره حراجی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  12 عدد
رنگ  بلوری
اندازه  1 تا 4
توضیحات  این نوع بانکه ها را می تواند جای برای انواع حبوبات در نظر گرفت، نمونه های مختلف در سایزهای 1 تا 4 وجود دارد. بانکه ستاره با  درب رنگی متنوع و بلوری است همه نیز در حراجی 2000 فروش قرار دارد.

همچنین می توانید از این بانکه ها برای تهیه و نگه داری انواع ترشیجات هم استفاده کنید. بانکه ها برای مصرف های مختلف تولید شده اند که بر اساس هر نیاز، نمونه های مختلفی وجود دارد که می توانید همه نمونه ها را در همین سایت و یا کانال تلگرم مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به خرید کنید.

جهت خرید این نوع محصولات بلوری کافی است با پخش عمده لوازم بلوری مقدسی پور تماس بگیرید. که اطلاعات کامل از جمله آدرس کامل انبار مرکزی در بخش درباره ما قرار دارد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.