پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش بانکه بلوری چیلی نوری تازه

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  36 عدد
رنگ  درب آبی
اندازه  کوچک
توضیحات  از بانکه ها می توان جای برای انواع حبوبات مانند نخود، عدس، قند، برنج و … استفاده کرد برخی از بانکه ها نیز مخصوص لبنیات و ترشیجات طراحی شده است. این نمونه بانکه که امروز به شما معرفی می کنیم را در سایزهای کوچک می تواند به عنوان ظرفی برای نگه داری آجیل، خرما و … استفاده کرد. نمونه ی بسیار زیبا از بانکه های چیلی است که در سایزهای مختلف تولید شده است در اینجا یک نمونه کوچک را مشاهده می کنید این نوع محصول از تولیدات کارخانه نوری تازه است که در زمینه ی تولید محصولات بلوری فعالیت زیادی دارد.
شما برای خرید این محصول می توانید با تعیین تعداد مناسب با مرکز پخش مقدسی پور ارتباط گرفته و سفارش دهید. همچنین سایر محصولات بلوری را در همین سایت مشاهده کرده و در صورت نیاز به لیست خرید خود اضافه کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.