پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش جاجورابی پارچه ای 2000 فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  برای نظم بخشیدن به اتاق ها نیاز به وسایلی می باشد که هم جای کمی اشغال کنند و هم مناسب برای همه خانه ها باشند. یک نمونه از این نوع وسایل می توان به جاجورابی اشاره کرد. جا جورابی که در تصویر می بینید دارای 6 خانه است به صورت آویز هم می باشد می توان از این وسیله برای اتاق های دانشجویی، اتاق  کودک و … استفاده کرد.

انواع جوراب ها را با نظمی در هر خانه ای قرار داد و به دیوار و یا در اتاق و .. آویزان کرد. و یا می توان عروسک های کودک و یا اسباب بازی های کوچک را در آن قرار دارد. این محصول پر کاربرد تنها با قیمت 2000 تومان در اختیار مشتری قرار می گیرد جنس پارچه ای است و در پخش مقدسی پور می توانید آن را خریداری کنید. تعدادی که برای هر بسته در نظر گرفته اند 12عدد می باشد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.