پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش سرویس پلاستیکی لگن آبکش کاج

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  36
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  آبکش در آشپزخانه یکی از وسایل ضروری می باشد برای آبکشی برنج، سبزیجات، حبوبات و … همه نیاز به آبکش مناسبی دارند که بر اساس حجم مورد استفاده، سایز می تواند متفاوت باشد اما در کنار آبکش به همان اندازه نیاز است تا لگن مناسب تهیه شود بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند از سرویس های آبکش و لگن استفاده کنند.

به منظور رفاه همه ی بانوان در تهیه وسایل آشپزخانه، سرویس های مختلف پلاستیکی در نظر گرفته ایم که یک نمونه ی آن را در تصویر مشاهده می کنید شما می توانید هر یک را به تنهایی و یا به صورت سرویس تهیه کنید که قیمت ها می تواند در بخش های حراجی 2000 و 5000 فروش قرار گیرد. در اینجا شما سرویس لگن و آبکش از برند کاج را مشاهده می کنید که پخش عمده ی آن بر عهده پخش مقدسی پور می باشد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.