پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش سیخ جوجه فلزی اعلا حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  فلزی
اندازه  بزرگ
توضیحات  سیخ جوجه در همه خانه ها وجود دارد برخی از خانواده به علت مسافرت های زیاد از این سیخ ها استفاده می کنند. سیخ جوجه و کوبیده در اندازه های مختلف وجود دارد نمونه ی امروز در اندازه ضخیم می باشد و قیمت این سیخ ها 2000 تومان است که می توانید از کارشناسان فروش تهیه کنید.

اما بقیه اجناس فلزی را از منوی همین سایت در بخش محصولات فلزی مشاهده کنید و بعد از انتخاب محصول را در لیست خرید خود قرار دهید و برای قیمت عمده ی هر محصول با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید همچنین شما می توانید اطلاعات بیشتر از نحوه ی خرید، تحویل بار و … را نیز در اختیار داشته باشید که در نتیجه ی یک برقراری کوتاه امکان پذیر است همچنین هر روز شاهد اجناس جدید ما از جمله محصولات پلاستیکی، فلزی، بلوری و … در کانال تلگرام باشید

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.