پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده انواع جا کفشی فلزی

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  1
رنگ  استیل
اندازه 4 طبقه
توضیحات  برای داخل و بیرون از خانه، مهدکودک ها، نماز خانه های مدارس و … نیاز به جا کفشی می باشد که در جاهای بزرگ از جاکفشی های دیواری استفاده می کنند اما در خانه، مهدکودک و … نیاز است تا برای بخش های مختلف برای مثال در مهدکودک برای دختران و پسران جا کفشی را جدا قرار دهند که از نظر استحکام این نوع جا کفشی فلزی بهترین می باشد. یا در خانه برای بیرون می توان از جا کفشی های درب دار استفاده کرد و یک نوع دیگر را داخل خانه و یا تراس برای کفش های دیگر این نوع جا کفشی بدون درب قرار داد. در طبقات مختلفی از این جا کفشی موجود است.
پخش عمده و مستقیم انوع جا کفشی های فلزی در پخش بزرگ مقدسی پور صورت می گیرد که نمونه های بیشتر را می توانید در کانال تلگرام مشاهده کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.