پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده حراجی مجسمه طرح برنزی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  برنزی
اندازه  کوچک
توضیحات  با توجه به اینکه پخش مقدسی پور در زمینه های مختلفی فعالیت دارد و تمامی محصولات مورد نیاز یک خانه را تامین می کند در بخش محصولات متفرقه می توانید شاهد متنوع ترین محصولاتی باشد که در هر کجای این کشور شاید یافت نشود. محصولاتی از جنس های مختلف از جمله چوبی، گچی، فلزی و … که همه در پخش مقدسی پور یافت می شود. در اینجا شما یک نمونه از این محصولات را مشاهده می کنید. مجسمه طرح برنزی بسیار زیباست. سایز کوچک آن موجب می شود تا به راحتی برای دکوری یک خانه در هر کجا بتوان استفاده کرد.
مجسمه های برنزی در مدل های مختلف موجود است. برای مثال برخی از حیوانات موجود را می توان به عنوان یک نماد در هر سال استفاده کرد سال 96 با عنوان سال خروس می تواند این مجسمه ها را پرفروش کند و همچنین در سال های آتی. خروس برنزی در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.