پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده حراجی همزن استیل چینی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  استیل
اندازه متوسط
توضیحات  برای هم زدن برخی از مواد غذایی نیاز به همزن هست ممکن است در برخی از موارد همزن های برقی استفاده کنید که برای مثال در پختن کیک در ابتدا نیاز است تا با همزن برقی بزنید اما در بیشتر اوقات همزن دستی بسیار پر کاربردتر است ما تنها چند نمونه پیشنهادی را معرفی می کنیم.

برای مثال از همزن استیل برای تخم مرغ، ماست، تهیه کیک و … می توان استفاده کرد به دلیل پره های که دارد هم راحت تر و سریعتر می توان مواد را به هم زد و هم برقی را استفاده نکرد. پخش عمده این نوع همزن استیل که محصولی از چین است و در بخش حراجی 2000 فروش قرار دارد را در پخش مقدسی پور داشته و به شما ارائه می کنیم.

برای خرید عمده این محصول کافی است با شماره های موجود در این بخش استفاده کرده و با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.